Předsádky

Nejprodávanější

Recenze

22.07.2024

Profesionální vyřízení a dodání produktu.

17.05.2024

Vše OK!

10.05.2024

rychlost

11.04.2024

Vše v pořádku.

02.04.2024

super rychlé dodání

10.03.2024

Zásilka mi přišla mi přišla v termínu který byl v objednávce. Velmi pečlivě zabaleno proti poškození a překvapil mi dárek který byl přibalen. Velké díky. Obchod budu doporučovat i z důvodu širokého sortimentu zboží v obchodě. Nevýhody žádné.

Termovizní předsádka Krypton 2 FXG50
  • DOPRAVA ZDARMA

Termovizní předsádka Krypton 2 FXG50

76659
Nový produkt

72 990,00 Kčs DPH

skladem do 1 dne

- +

 
Více informací

Podrobný popis

Menší a lepší

Termovizní předsádka

Krypton 2 FXG50

Kompaktní a dobře vyvážený design

Při lovu se počítá každý gram vybavení navíc. Krypton 2 se snadno a pohodlně používá. Díky své malé velikosti, lehké konstrukci a rovnoměrnému rozložení hmotnosti má předsádka minimální dopad na rovnováhu zbraně když je předsádka nasazena na objektivu zaměřovače, zatímco ovládací prvky předsádky jsou snadno dosažitelné.

Odolné pouzdro z hořčíkové slitiny

Odolné, lehké pouzdro z hořčíkové slitiny má vysokou pevnost, chrání Krypton 2 před nárazy a vibračním zatížením, je odolné vůči vnějším mechanickým, teplotním a klimatickým vlivům. Pouzdro z hořčíkové slitiny účinně odvádí teplo z elektronických součástí termokamery, čímž zvyšuje provozní stabilitu zařízení.

Až 11 hodin provozu na jedno nabití baterie

Rychle vyměnitelná dobíjecí Li-Ion baterie IPS7 poskytuje dostatek energie až na 11 hodin nepřetržitého provozu. Na jednu baterii může předsádka běžet celou noc bez nutnosti výměny. Rychloupínací baterie a dlouhá doba provozu jsou hlavními přednostmi tohoto napájecího systému.

Rychlá přeměna předsádky na pozorovací termovizní monokulár se zvětšením 3x.

Stačí pár vteřin a nový kompaktní monokulár Pulsar 3x20B a z Kryptonu 2 se stane termovizní monokulár se zvětšením 3x. Rychle bajonetové připojení zajišťuje, že Krypton 2 lze v polních podmínkách bleskově přeměnit z nástavce na termovizní monokulár a zpět.

Tepelné zobrazování s vysokým rozlišením

Evropský termovizní snímač 12 µm / 640x480 pixelů zajišťuje ostrý, kontrastní obraz pro lepší identifikaci zvěře, jejich trofejí a dokonce i těch nejmenších detailů terénu, jako jsou větve, listí, tráva atd.

Extra dlouhý dosah 2300 m

Objektiv s vysokou propustností v kombinaci s profesionálním 12µm termovizním snímačem poskytuje výjimečné detekční schopnosti. Standardní 1,8 m vysoký objekt lze detekovat na vzdálenost 2300 m v úplné tmě.

Ergonomické dálkové ovládání Bluetooth

Bezdrátový Bluetooth dálkový ovladač Pulsar BT zcela duplikuje běžná tlačítka. Dálkový ovladač se vyznačuje výbornou ergonomií − tlačítky se aktivují často používané funkce, zatímco jednotlivé parametry zařízení a jeho nastavení a navigace v menu jsou zajišťovány otáčením nebo stisknutím enkodéru. Design, velikost a umístění tlačítek a enkodéru jsou přizpůsobeny pro použití i v rukavicích. K ovládání předsádky a udržení maximální koncentrace při lovu vyžaduje od lovce minimum pohybů s dálkovým ovládáním umístěným v jakékoli vhodné poloze na předpažbí nebo pažbě zbraně.

Přizpůsobitelné uživatelské rozhraní

Novinkou pro termovizní předsádky Pulsar je přizpůsobení grafického uživatelského rozhraní. Menu zařízení a pozice stavového řádku jsou uživatelem upraveny pro pohodlné zobrazení při změně zvětšení denního zaměřovače tak aby viděl aktuální informace o stavu předsádky a uživatel mohl pracovat s nabídkou nastavení předsádky ve značném rozsahu zvětšení denního zaměřovače.

Full-HD vícebarevný AMOLED displej

Nový FHD plnobarevný AMOLED displej se vyznačuje vysokým kontrastem, širokým dynamickým rozsahem a úsporou energie. Rychlá doba odezvy zajišťuje čistý a plynulý obraz při pozorování v pohybu nebo v mrazivých podmínkách.

Rychloupínací bajonetové adaptéry PSP-B s přesným mechanismem polohování obrazovky

Termovizní předsádka se montuje na zaměřovač pomocí adaptéru s čtyřbodovým bajonetem. Bajonetový spoj je vysoce spolehlivý, rychlý a snadný na manipulací ve tmě. Předsádka se odpojí z jednoho adaptéru a nainstaluje se na druhý bez potřeby speciálních nástrojů, což vám umožní rychle a snadno přeměnit vaše různé lovecké zaměřovače na termovizní. Přesný mechanismus polohování obrazovky umožňuje dokonalé vyrovnání tepelného obrazu předsádky v zorném poli optiky denního zaměřovače pro maximální pohodlí při sledování.

Uživatelský režim

Uživatel muže podle svých preferenci přednastavit a uchovat v paměti předsádky důležité parametry zobrazení jako kontrast, jas, úroveň citlivosti.

A navíc:

Vyhovuje i silným rážím včetně .375 H&H

Předsádky Krypton 2 se vyznačují vysokou odolností proti zpětným rázům, což umožňuje použití s loveckými zbraněmi velkých ráží, jako jsou 9.3x64, .30-06, .300, .375. atd., stejně jako i se brokovými a airsoftovými zbraněmi.

Tři úrovně citlivosti

Termokamery Pulsar využívají nový přístup k optimalizaci obrazu v závislosti na účelu a podmínkách pozorování a poskytují vysoce kvalitní vykreslení cílových objektů i pozadí. Tři úrovně zesílení signálu v kombinaci s připojeným vyhlazovacím filtrem a jemným nastavením jasu a kontrastu dávají lovci velké možnosti detekce zvířete na velkou vzdálenost za různého počasí a teplotních podmínek a určení jejich vlastnosti.

Objektiv s vysokou propustností F50/1.0

Germaniový objektiv s parametry F50/1.0 se vyznačuje vysokou propustností v oblasti LWIR. Díky vysoké přesné výrobě optických prvků objektivu se obraz generovaný snímačem termokamery Pulsar vyznačuje jasností a detailností.

Stabilní bod nástřelení

Krypton 2 umožňuje střelcům soustředit se na cíl a umístění výstřelu v prostředí se slabým osvětlením bez stresujících a složitých úprav a nastavení. Konstrukce předsádky zajišťuje stabilitu bodu nastřelení denního zaměřovače, na který se nasazuje předsádka - bod nastřelení se nemění, zaměřovač s předsádkou se nemusí nastřelovat.

Možnost montáže na kolejnici Weaver

Pomocí adaptéru PSP-V upevníte vaš Krypton na lištu Weaver před denním zaměřovačem. Pro lepší vyrovnání se středem optického zaměřovače poskytuje adaptér dvě polohy výšky uchycení v závislosti na velikosti objektivu zaměřovače a montážní výšce. PSP-V je rychloupínací adaptér – nástavec s adaptérem je okamžitě namontován na lištu a odstraněn z ní díky jednobodovému zajišťovací mechanismu. PSP-V je doplněn silikonovým krytem pro ochranu čočky zaměřovače před okolním světlem.

Vestavěný foto a videorekordér

Termovize Krypton má vestavěný videorekordér. Do interní paměti přístroje lze uložit hodiny videozáznamů a desítky tisíc fotografií. Jediné stisknutí tlačítka stačí k pořízení fotografie zajímavé scény nebo ke spuštění nahrávání videa. Záběry se kopírují na pevný disk počítače prostřednictvím portu USB-C. Majitel Krypton má k dispozici zdarma 16 GB diskového prostoru pro ukládání fotografií a videí pořízených zařízením do cloudového úložiště Pulsar. Stačí nainstalovat mobilní aplikaci Stream Vision 2, přihlásit se a propojit zařízení s chytrým telefonem prostřednictvím WiFi.

Stream Vision 2. Integrace Wi-Fi se zařízeními iOS a Android

Vestavěná Wi-Fi propojuje Krypton 2 se smartphony Android a iOS prostřednictvím mobilní aplikace Stream Vision 2. To otevírá širokou škálu možností, včetně aktualizací softwaru bezdrátového zařízení, přenosu obrazu v reálném čase ze zařízení na obrazovku smartphonu, publikování foto a video obsahu zachyceného zařízením nebo přenosu do messengerů na sociálních sítích, dálkové ovládání digitálního zařízení funkcí a přístup k nejnovějším zprávám od Pulsar. Registrovaní uživatelé navíc získají 16 GB cloudového úložiště pro fotografie a videa nahraná zařízením.

Vylepšené připojení Wi-Fi s podporou pásma 2,4/5 GHz

U termokamer Pulsar je standardní frekvenční rozsah připojení chytrého telefonu prostřednictvím kanálu WiFi 2,4 GHz doplněn o efektivní rozsah 5 GHz. Připojení v pásmu 5 GHz nabízí lepší šířku pásma, rychlejší přenos dat, odolnost proti šumu a lepší stabilitu připojení, což vede k produktivnějšímu a snadnějšímu ovládání termokamery pomocí chytrého telefonu.

Výběr z 8 palet barev

Výběr z 8 barevných palet umožňuje uživateli efektivněji pozorování, což mu umožňuje optimalizovat přístroj pro konkrétní úkoly a reagovat na měnící se pozorovací podmínky. Bílá teplá, černá teplá a červená teplá jsou optimální pro detekci objektů, duhová a ultramarínová pomáhají zvýšit šance na rozpoznání a identifikaci. Červená monochromatická, sépiová a fialová jsou nejvhodnější pro dlouhé pozorování v noci.

Vodotěsnost IPX7

Vodotěsnost IPX7 zajišťuje ochranu před silným deštěm, sněhem nebo jinými srážkami. Přístroj je navržen tak, aby bezchybně fungoval i po ponoření do vody o hloubce až 1 metr po dobu až 30 minut.

Široký rozsah provozních teplot (-25 až +50 °C)

Těleso, napájecí jednotka, optika a elektronika termovize jsou navrženy s ohledem na použití v širokém rozsahu teplot. Termokamera zajišťuje spolehlivý a efektivní výkon v mrazu až do -25 °C.

Technické parametry

Zvětšení: 1x
Kompatibilní zvětšení zaměřovače: 2x - 6x
Mikrobolometr: 640x480 px
NETD: < 40mK
Rozteč pixelů: 12 µm
Rozlíšení displeje: 1920x1080 px
Snímkový kmitočet: 50 Hz
Typ displeje: AMOLED HD
Vzdálenost detekce: 2300m
Ohnisková vzdálenost: 50 mm
Parametry objektivu: F50/1.0
Zorný úhel: 8.8x6.6°
Zorné pole ve 100m: 15.4x11.5 m
Napájení: 3.0 – 4.2V, (Li-ion akumulátor IPS7, 6400mAh) V
Externí napájení: 5V, 9V (USB-C)
Videorekordér: Ano
Velikost paměti: 16 Gb
Video/Foto formát: .mp4 /.jpg
Video/Foto rozlíšení: 1024x768
Odolnost zpětnému rázu: 6000 J
Materiál: Hořčíková slitina
Voděodolnost: IPX7
Provozní teploty: -25 ... +50 °C
Wi-Fi: 2.4 / 5 GHz
USB, typ: USB-C
Dálkové ovládání: Bluetooth (BLE 4.2, IEEE 802.15.1, 2.4GHz)
Provozní doba ( při t22°C): 11 hod.
Rozměry: 131x78x84mm
Hmotnost: 0,33 (bez baterii) / 0,46 (vč. baterii)kg


Video

Video

Napsat recenzi

Termovizní předsádka Krypton 2 FXG50

Napsat recenzi

Další produkty ve stejné kategorii: 8

Žádný produkt

Určitě Doručení
0,00 Kč Celkem

Objednat