Kategorie

Nejprodávanější

Recenze

17.03.2023

rychlé dodání, zboží odpovídalo popisu, perfektní kvalita

04.03.2023

Rychlé dodání, super obchod.

22.02.2023

profesionalita

16.02.2023

kvalita a rychlost

30.01.2023

Naprosto bezproblémový nákup. Expedice okamžitá, že se to couralo u přepravce obchod neovlivní. Jsem spokojen a obchod doporučuji. rychlá expedice šíře sortimentu

26.01.2023

rychlost


RYCHLÝ START! 

Do fotopasti z boku vložte sd kartu. Bez SD karty nikdy fotopast nebude pracovat! Používejte kvalitní SD a SDHC karty o kapacitě 8 až 32GB!
- Stiskněte tlačítko OPEN v pravém spodním rohu fotopasti a ze spodní části fotopasti vysuňte bateriový box! Do bateriového boxu vložte 8 kusů AA baterií! V bateriovém boxu je vyznačen směr polarity baterií! Nejlepších výsledků dosáhnete vložením baterií lithiových! Pokud nebudete delší dobu fotopast používat, baterie vyjměte! Vyteklé baterie mohou fotopast nenávratně poškodit – záruka na toto poškození se nevztahuje!

Bunaty manuál

Pokud máte vložené baterie ve správné polaritě, zasunutý bateriový box a vloženou SD kartu, přepněte přepínač viz. obrázek z polohy OFF do polohy TEST!
bunaty návod

Na displeji fotopasti se zobrazí úvodní obrazovka!

POZOR! Pokud fotopast bude 1 minutu bez stisknutí tlačítka, fotopast se automaticky vypne!

Nastavení fotopasti

 Fotopast má celkem 6 nastavovacích tlačítek, 4 v levé časti označené šipkou a dvě tlačítka v pravé části vedle displeje označené „MENU“ a „OK“ Stiskněte tlačítko menu a zobrazí se první položka nastavení:

Vybrat jazyk – zde můžeme zvolit jazyk menu fotopasti – přednastavená je čeština!

Nastavení fotoaparátu – označením položky OK vstoupíme do hlavního menu fotopasti, kde můžeme nastavit jednotlivé parametry a funkce

SMTP/MMS nastavení ( tato položka se zobrazuje pouze u modelů s GSM)– zde se zobrazí jednotlivé parametry potřebné k zasílání fotografií nebo emailů, v této položce menu lze pomocí tlačítek měnit položky až po prvotním  Nastavení pomocí PC

Listovaní v menu provádíme pomocí čtyř tlačítek vlevo od displeje první dvě tlačítka nahoře slouží k listování v menu ( nahoru a dolů ve směru šipek), další dvě tlačítka dole slouží ke změně označené položky . Jakoukoli změnu a provedení potvrdíme tlačítkem OK. Tlačítkem MENU se vždy můžeme vrátit na úvodní obrazovku.

Zvolte v prvním menu položku nastavení fotoapasti !

Nyní se přesunete do hlavního menu nastavení fotopasti kde můžete nastavovat všechny důležité položky!
Režim: režim fotopasti, foto - pouze foto, Video - pouze video, foto+Video - foto+video
Rozlišení fotografie: nastavení rozlišení fotopasti 5/8/12 Mpx
Rozlišení videa: nastavení kvality videa VGA/720p/1080p 
Sekvenční focení: nastavení serie fotek na jedno sepnutí PIR čidla 1/2/3 
Délka videa: délka videa 10-60s.
Zvuková signalizace kláves: zapnout/vypnout zvuk tlačítek
Nastavení hodin: nastavení hodin
Časovač: nastavení pevného času, kdy bude fotopast aktivní, OFF=stále aktivní
Časosběr: časosběrná funkce, fotopast bude fotit bez použití PIR čidla, pokud je tato funce zapnutá, nebude PIR čidlo reagovat. OFF pro použití s PIR čidlem
Prodleva PIR: nastavení prodlevy, kdy bude PIR čidlo nečinné (prodleva mezi snímky u GSM modelu by neměla být z důvodu odesílání dat menší, než 1 minuta.) Nastavte ON a zvolte čas prodlevy!
Citlivost čidla: citlivost pohybového (PIR) čidla Nízká/Střední/Vysoká
Časové razítko: časové razítko na fotce
Výkon IR LED: nastavení intenzity LED přísvitu Střední/Vysoká
Formát: naformátování DSHC karty
Heslo: možnost zabezpečení fotopasti 4 místným PINem
Seriové číslo: možnost označení fotopasti 4 čísly/písmeny
Tovární nastavení: tato funkce uvede fotopast do základního/továrního nastavení
Stáhnout PC - Software na SD: možnost stáhnou SW pro nastavení fotopasti na PC
Verze: verze fotopasti u modelů s GSM najdete IMEI fotopasti

Pro přesné zaměření záběru zapněte jednoduše laserové ukazovátko, máte tak fotopast zaměřenou během okamžiku a vše si ještě jednoduše ověříte na velkém displeji! Jen velmi obtížně budete na trhu hledat fotopast s laserovým ukazovátkem a předním displejem, který bude zobrazovat aktuálně snímanou plochu! Žádná fotopast Acorn,ScoutGuard, Keepguard, UO vision toto neumožňuje!

laser


V případě problémů  s nastavením a instalací volejte našeho technika v pracovních dnech! p.Kvoch 601571036

DŮLEŽITÉ!!! V menu fotopasti Nastavení fotopasti/Verze najdete kromě verze softwaru i IMEI fotopasti. IMEI je zkratka z anglického termínu International Mobile Equipment Identity. Jde o unikátní číslo přidělené výrobcem mobilnímu zařízení. Toto číslo si pečlivě uschovejte, případně udělejte snímek obrazovky do svého mobilu. Podle tohoto čísla IMEI lze v případě ztráty/odcizení v součinnosti mobilního operátora a PČR fotopast s GSM modulem snadno najít, jakmile se znova přihlásí do sítě GPRS!


Žádný produkt

Určitě Doručení
0,00 Kč Celkem

Objednat