Termokamery PULSAR

Najpredávanejšie

Najčastejšie otázky

PULSAR KRYPTON FXG50

PULSAR KRYPTON FXG50

Pulsar představuje KRYPTON FXG50, vůbec první předsádku se senzorem 640x480 @ 12 µm.

Yukon Advanced Optics, přední vývojář a výrobce optiky pro noční a termální vidění pro outdoorové profesionály a fandy,
představil KRYPTON FXG50 předsádku pro termální zobrazování pro denní optiku, která funguje také jako ruční monokulár.
Toto nové zařízení velmi rychle převede váš denní dalekohled na plně vybavenou termo optiku, aniž byste museli znovu nastřelovat.

KRYPTON se bude prodávat ve 2 verzích:

KRYPTON XG50 bude dodáván s 5x monokulárem, určeným pro ruční použití.
KRYPTON FXG50 se dodává s adaptérem (pro 42 mm, 50 mm nebo 55 mm) pro denní dalekohledy.

Největší novinka, která se skrývá hluboko uvnitř KRYPTONU, je zcela nový mikrobolometr VOx 640x480 @ 12 µm vyrobený v USA.
V kombinaci s 50mm zaostřovacím objektivem přináší extrémní dosah detekce až 2300 metrů. Rovněž ostré, bohatě kontrastní tepelné zobrazování pro lepší identifikaci zvířat, včetně těch nejmenších detailů, tj. větví, listí, trávy a terénu, což z něj činí dokonalý nástroj pro jakýkoli typ nebo oblast lovu.

Pro Pulsar KRYPTON FXG50 jsme přišli s úplně novým adaptérem s rychlým uvolňováním s přesným mechanismem umisťování displaye (PSP). Tento dok nejen umožňuje rychle připojit nebo vyjmout zařízení, ale také zajišťuje, že vždy sedí na správném místě. Nahoře nový nastavitelný mechanismus umožňuje provádět přesné zarovnání zorného pole obrazu se středem zorného pole puškohledu, což usnadňuje použití s ​​řadou různých optik zvětšení od 1,5x až po 6x.

Krypton umožňuje střelcům soustředit se na rychlé zaměření cíle a umístění střely v prostředí s nízkým osvětlením bez stresujících a složitých úprav pomocí sekvenčního rozložení optických a elektronických součástek navržených tak, aby poskytovaly přesné vyrovnání zraku a ultra snadnou nastavitelnost. Konstrukce předsádky zajišťuje stabilitu zásahu při opětovném zaostření nástavce na různé vzdálenosti.
Lehké tělo z hořčíkové slitiny nejen zajišťuje vodotěsnost klasifikace IPX7, ale je také vypočteno tak, aby odolalo extrémní úrovni zpětného rázu až do 375 H & H, 12-broková a 9,3 x 64

Viac detailov

76655
Nový produkt
 
Detaily

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: 22

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 Kč Celkom

Objednať