Testovací popup.

Tady nějaké text ABCDEF, ... :-)

Zavřít

Střelecké vaky - střelecké stolice

Najpredávanejšie

Najčastejšie otázky

STŘELECKÁ A NASTŘELOVACÍ STOLICE MATRIX

STŘELECKÁ A NASTŘELOVACÍ STOLICE MATRIX

Všestranná střelecká a nastřelovací stolice pro pušku i pistoli Caldwell MATRIX nabízí solidní stabilitu a dostatečnou výbavu za rozumnou cenu.

Viac detailov

PU101600
Nový produkt

2 050,00 Kčs DPH

NA SKLADĚ

- +

 
Detaily

Všestranná střelecká a nastřelovací stolice MATRIX od firmy Caldwell nabízí solidní stabilitu a dostatečnou výbavu za rozumnou cenu.

Pro pušku i pistoli, prostě jedna nastřelovací stolice na všechno.

Ústředním prvkem konstrukce je inovativní, velmi tuhý u-profilový rám, který umožňuje rychlé nastavení délky tak, aby dokonale vyhovoval jakékoli střelné zbrani. Praktický úložný prostor zabudovaný za přední podpěrou je vybaven odnímatelným víkem, které lze v případě potřeby odpojit a získat tak další prostor pro zbraně vybavené odnímatelným zásobníkem nebo dvojnožkou. Pokud je víko ponecháno na místě, slouží jako pogumovaná opěrná plocha pro střelbu z ručních zbraní. 

Mechanismus pro nastavení a zajištění výšky přední opěrky umožňuje rychlé nastavení jednou rukou a udržuje přední vidlici stabilní bez viklání.
Přední a zadní podpěry s pogumovaným povrchem chrání povrchovou úpravu Vaší zbraně, ale jsou zároveň dostatečně tvrdé, aby nedocházelo k nežádoucímu pružení. 

Střelecká stolice Matrix se vyjmutím zadní části rámu snadno přemění na kompaktní přední opěrku pro střelbu z krátkých zbraní. 

Ať už je střelecká stolice Matrix používána jako jednoduchá střelecká podpěra s přední vidlicí, nebo jako střelecká stolice s podpěrami v předu i vzadu, poskytuje Vám stabilitu, která napomáhá eliminovat chybu střelce a odhalit skutečnou přesnost Vaší střelné zbraně.    

  • Ultra pevný oddělitelný dvojdílný rám se přizpůsobí na jakoukoliv zbraň
  • Inovativní systém nastavení výšky přední opěrky jednou rukou
  • Drážka v prostředku speciálně pro dlouhé zbraně se zásobníkem a pákové opakovačky
  • Odnímatelné víko schránky kombinované s podložkou pro pistoli
  • Kontaktní místa zajišťují pevné a zároveň citlivé držení zbraně
  • Hmotnost cca 2,2kg
  • Rozměry cca 55cm - 67cm délka x 48cm šířka

Napísať recenziu

STŘELECKÁ A NASTŘELOVACÍ STOLICE MATRIX

Všestranná střelecká a nastřelovací stolice pro pušku i pistoli Caldwell MATRIX nabízí solidní stabilitu a dostatečnou výbavu za rozumnou cenu.

Napísať recenziu

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 Kč Celkom

Objednať