Testovací popup.

Tady nějaké text ABCDEF, ... :-)

Zavřít

PLAŠIČE - Kun, ptáků, divoké zvěře

Najpredávanejšie

Najčastejšie otázky

PLAŠIČE - Kun, ptáků, divoké zvěře 

 • Plašiče kun a myší
  Plašiče kun a myší

  Elektronické plašiče kun a myší (odpuzovače) Deramax generují ultrazvukový signál, kterým chrání vnitřní, nebo venkovní prostory před škůdci jako jsou kuny, myši, potkani, krysy, plši, rejsci apod. Plašiče jsou zcela tiché a bezpečné pro člověka, i domácí a hospodářská zvířata.

  Nejvýkonnějším plašičem kun a myší z naší nabídky je typ Deramax-Profi. Tento ultrazvukový plašič je z hlediska generované hladiny akustického tlaku také nejvýkonnější na trhu a má vestavěnu nejen změnu kmitočtu, ale i výkonu.

 • Plašiče do auta
  Plašiče do auta

  Plašiče kun a myší (odpuzovače) Deramax, určené do auta, generují silný ultrazvukový signál (pro člověka neslyšitelný), pomocí kterého chrání automobily, karavany, zemědělské a stavební stroje, lodě, nebo letadla před škůdci jako jsou kuny, myši, potkani, krysy, plši, rejsci apod.

  V naší nabídce najdete plašič Deramax-Auto. Tento plašič je napájený běžnou 9V baterií. Není tedy nutné připojení plašiče k autobaterii a nehrozí tak nebezpečí vysazení elektroniky vozu a havárie, což se může stát při použití některých plašičů napájených z autobaterie.

 • Deramax®-Kitty - Ultrazvukový plašič (odpuzovač) koček, psů a divoké zvěře
  Deramax®-Kitty - Ultrazvukový plašič (odpuzovač) koček, psů a divoké zvěře
  Ultrazvukový plašič (odpuzovač) Deramax-Kitty je elektronické zařízení, které slouží k ochraně venkovních prostor před toulavými kočkami, psy a divokou zvěří. Škůdci jsou trvale obtěžováni ultrazvukovými signály plašiče a v krátkém čase opouští chráněný prostor. Deramax-Kitty pracuje v kmitočtové oblasti, která je pro člověka za hranicí slyšitelnosti, proto neruší a neobtěžuje své okolí nepříjemným hlukem. Provoz přístroje je zcela ekologický, bez využití chemických prostředků.
   
  Deramax-Kitty je plašič toulavých koček a psů a má samozřejmě vliv i na domácí kočky, či psy. Není ale nutné řešit nějaká zvláštní opatření stran domácích zvířat. Zcela postačuje, když má domácí zvíře možnost volně odejít z prostoru chráněného přístrojem. Plašič koček, psů a divoké zvěře tedy vašemu domácímu zvířeti neublíží, jen se bude zvíře tomuto prostoru vyhýbat. Vždy ale dbejte, aby domácí zvíře mělo možnost odejít z chráněného prostoru, a nikdy nesmí být tento typ plašiče (odpuzovače) použitý na zvíře zavřené v kotci apod.
 • Plašiče ptáků
  Plašiče ptáků

  Plašiče (odpuzovače) ptáků Deramax generují signály v podultrazvukové až ultrazvukové oblasti (pro člověka velmi slabě slyšitelné), pomocí kterých chrání požadovanou venkovní plochu před nevítaným zpěvným ptactvem, jako jsou holubi, špačci, vrabci, kosi, datli apod.

  V naší nabídce najdete dlouhodobě osvědčený plašič (odpuzovač) ptáků Deramax-Bird s automaticky proměnným kmitočtem i výkonem.

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 Kč Celkom

Objednať