Termokamery PULSAR

Nejprodávanější

Recenze

19.09.2020

Rychlé doručení, shoda s objednávkou, kvalitní obal...spokojnost, děkuju!

06.09.2020

Skvělý průběh nákupu i doručení

05.08.2020

Výborná komunikace a rychlé dodání zboží.

27.07.2020

Rychlé dodání, 100 % zboží ....jen a jen doporučuji

26.07.2020

Skvělá komunikace a rychlé dodání zboží. Velká nabídka

21.07.2020

Objednávka byla velice rychle vyřízena.

rady a tipy

Pulsar Trail 2 XQ50 LRF
  • PŘIPRAVUJEME PRO VÁS

Pulsar Trail 2 XQ50 LRF

Pulsar Trail 2 LRF XQ50 - Plně barevný display, magnesiové tělo a zbrusu nové jádro s velkou citlivostí (NETD <40 mK) pro vás chystá firma PULSAR v termovizích 2.

Více informací

76558
Nový produkt
 
Více informací

Vysoce citlivý tepelný zobrazovací snímač

Tepelný zobrazovací snímač s NETD 40mK zajišťuje dokonalé rozpoznání detailů i v nejnáročnějších povětrnostních podmínkách, kdy je nízký tepelný kontrast. Nejmenší teplotní rozdíly budou jasně patrné během dešťů, mlhy nebo chladných ráno v nejobtížnějších podmínkách pro termokameru.

Obrázek ve vysokém rozlišení

Ostré, bohatě kontrastní termální zobrazování pro lepší identifikaci zvířat, jejich končetin a dokonce i těch nejmenších detailů, tj. Větví, listí, trávy a terénu.

Vestavěný přesný laserový dálkoměr

Integrovaný přesný laserový dálkoměr poskytuje přesné měření vzdálenosti ve dvou režimech - jednorázové měření a skenovací režim s přesností ± 1 m až do vzdálenosti 1 km. Režim skenování umožňuje střelci rychle se přizpůsobit měnícím se vzdálenostem pro lepší umístění střely.

Nárazuvzdorné pouzdro ze slitiny hořčíku

Robustní a lehké pouzdro ze slitiny hořčíku je navrženo tak, aby odolalo zpětným rázům vysokých pušek. Zvýšená strukturní tuhost snižuje vibrace během výstřelu a vede k lepší balistice, zatímco vlastnosti slitiny hořčíku pomáhají zajistit lepší odvod tepla.

Technologie Image Boost

Technologie Image Boost je patentovanou kombinací softwarových algoritmů, které umožňují zvýšit jasnost obrazu a celkové detaily obrazu. Díky aplikaci Image Boost bude obraz vypadat ostřejší a podrobnější, což umožní lepší identifikaci objektů.

Plnobarevný HD AMOLED displej

Nový HD displej Trail přináší ostré, bohatě kontrastní, živě zbarvené zorné pole, technologie AMOLED zajišťuje bezchybné, plynulé zobrazování ve vysokém rozlišení a úsporu energie.

Širokoúhlý okulár

Zorné pole komplexního širokoúhlého okuláru se šesti čočkami, použitého u modelu TRAIL 2 LRF, představuje oproti předchozímu modelu nárůst o 20%. V kombinaci s AMOLED displejem v HD kvalitě poskytuje okulár bohaté a hluboké vnímání obrazu.

Integrovaný záznamník fotografií a videa

Vestavěný videorekordér je velkým přínosem, pokud jde o natáčení nebo fotografování zážitků jednou za život. Jedno stisknutí tlačítka REC zachytí záběry, které lze snadno sdílet s kolegy, přáteli a rodinou. 16 GB vnitřní paměti poskytuje mnoho hodin zaznamenaného videa a spoustu fotografií.

16 GB vnitřní paměť

16 GB paměti nabízí dostatek místa pro nahrávání a fotografování vzrušujících okamžiků. Zaznamenané soubory lze později stáhnout do počítače nebo smartphonu.

Dlouhý dosah detekce až 1800 m

Výkonný objektiv v kombinaci s profesionálním termovizním snímačem s technologií NETD 40 mK poskytuje výjimečné detekční schopnosti. Standardní objekt vysoký 1,8 m lze detekovat ve vzdálenosti 1800 m v úplné tmě.

Přizpůsobitelné možnosti záměrného křížku

Široká škála barevně přizpůsobitelných záměrných křížů, včetně škálovatelných balistických stylů. Barevné možnosti: černá, bílá, červená a zelená.

Okamžité spuštění přibližně 3 sekundy

Díky revoluční elektronice lze TRAIL 2 LRF zapnout téměř okamžitě. Rychlé spuštění prodlužuje životnost baterie a prodlužuje celkovou dobu provozu. Díky možnosti okamžitého spuštění lze jednotku rychle aktivovat, když se počítají sekundy.

Recoil Hodnoceno až do 0,375 H&H, 12-Gauge a 9,3x64

Recoil hodnotil až 6 000 joulů pro bezchybný výkon na větších kalibrech až do 0,375 H&H, 12-gauge a 9,3x64.

Správa profilů nulování

Uložte až 5 nulovacích profilů, každý s 10 souřadnicemi vzdálenosti pro různé situace, do vnitřní paměti pro rychlé výměny pušek a úpravy za chodu.

Obraz v obraze

Obraz v obraze zobrazuje zvětšený obraz ve středu nahoře 10% celkového zorného pole pro přesné umístění snímku.

Variabilní digitální zoom

Digitální zoom, až 8x, poskytuje vylepšené zaostření a celkové rozpoznání cíle na významné vzdálenosti.

Wi-Fi. Integrace se zařízeními IOS a Android

Vestavěný modul Wi-Fi poskytuje připojení termokamery se smartphony nebo tablety se systémem Android nebo iOS. Kombinace smartphonu a termokamery nabízí řadu jedinečných funkcí, jako je přímé streamování obrazu, stahování a sdílení zaznamenaných souborů, aktualizace firmwaru a mnoho dalších.

IPX7 vodotěsný

IPX7 vodotěsný pro ochranu před silnými dešti, sněhem nebo jinými srážkami. TRAIL 2 LRF je navržen tak, aby běžel bezchybně, a to i po ponoření do vody o délce až 3 stopy po dobu až 30 minut.

Další funkce

Vysoká obnovovací frekvence 50 Hz

Vysoká frekvence obrazu je důležitá při fotografování na pohyblivé cíle. Vysoká obnovovací frekvence zajišťuje plynulý pohyb v reálném čase, což umožňuje přesnější hodnocení rychlosti a umístění výstřelu.

Napájecí zdroj B-Pack

Trail 2 LRF obsahuje progresivní autonomní napájecí zdroj B-Pack skládající se z rychle odpojitelného dobíjecího akumulátoru IPS7, 6,4 Ah, navrženého tak, aby poskytoval až 8 hodin. provozu. K dispozici jsou také výkonnější akumulátory IPS14 a pouzdra na baterie AA, které poskytují dokonalé řešení napájení mimo síť.

Široký rozsah provozních teplot

S mrazuvzdorným displejem AMOLED jsou termální zobrazovací puškohledy Trail 2 LRF navrženy tak, aby poskytovaly bezchybný výkon při extrémním teplotním rozsahu -25 ° C + 50 ° C.

Uživatelsky přívětivé rozhraní

Trail2 LRF je navržen s ohledem na snadnost ovládání. Zpětná vazba uživatelů vyústila v dosud nejpříjemnější rozhraní doplněné o snadno čitelný alfanumerický stavový řádek ve spodní části displeje s ikonami. Interní položky nabídky a možnosti jsou také zobrazeny na kontrastním gradientním substrátu, takže můžete sledovat nastavení bez ztráty cíle.

Displej vypnutý

Během krátkých období nečinnosti a lepšího skrytí vypne displej vypnutí displeje bez přerušení dalších provozních funkcí. Použití funkce Vypnout displej znamená mnohem rychlejší čas restartu, když to nejvíce potřebujete

Další produkty ve stejné kategorii: 22

Žádný produkt

Určitě Doručení
0,00 Kč Celkem

Objednat