Termovize pozorovací

Nejprodávanější

Recenze

18.01.2021

rychlost dodání

18.01.2021

vše přišlo rychle a v pořádku

29.12.2020

Rychlost odeslání ;-)

25.12.2020

Vše v naprostém pořádku, zboží bylo perfektně zabaleno a dodáno velice rychle. Velký výběr Rozumné ceny Velmi rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží

24.12.2020

Velký výběr zboží, dobré ceny, naprosto perfektní komunikace

06.12.2020

jak se říká za mně dobrý.. Pan Zborník je ochotný poradit popřípadě jíné zboží zapujčít, předvést nebo i dokonce příjet a...

rady a tipy

PULSAR Axion XQ38 LRF

PULSAR Axion XQ38 LRF - PŘIPRAVUJE SE

Novinka pro rok 2020! Oblíbený model s dálkoměrem, 384x288 pix. @ 17 µm (NETD <40 mK) jádrem a větší baterií!

Integrovaný, přesný laserový dálkoměr poskytuje přesné měření vzdáleností ve dvou režimech - jednorázové měření a skenování s přesností ± 1 m do vzdálenosti 1 km. 

Návod k použítí zde:

Více informací

77428
Nový produkt
 
Více informací

Vysoce citlivý tepelný zobrazovací snímač

Tepelný zobrazovací snímač Axion XQ 384x288 @ 17 µm s technologií NETD 40mK zajišťuje dokonalé rozpoznání detailů i v těch nejnáročnějších povětrnostních podmínkách, kdy je nízký tepelný kontrast. Nejmenší teplotní rozdíly budou jasně patrné během dešťů, mlhy nebo chladného rána v nejobtížnějších podmínkách termokamery.

Lehké a odolné pouzdro ze slitiny hořčíku

Pouzdro vyrobené z lehké slitiny hořčíku zajišťuje vysokou strukturní tuhost a robustnost. Díky malé hmotnosti monokuláru je ideální volbou pro dlouhé venkovní výlety, kdy je nutná lehká, ale schopná jednotka.

Dosah detekce více než 1300 metrů

Výkonný objektiv F38 / 1,2 v kombinaci s vysoce citlivým tepelným snímačem 384x288 @ 17µm poskytuje výjimečné detekční schopnosti. Standardní objekt vysoký 1,8 m lze detekovat až do vzdálenosti 1350 m v úplné tmě.

Technologie Image Boost

Vlastní technologie Image Boost společnosti Pulsar se skládá ze softwarových algoritmů určených ke zvýšení jasnosti obrazu a celkových detailů obrazu. Výsledkem Image Boost je ostřejší a podrobnější zorné pole a vylepšené možnosti identifikace objektů.

IPX7 vodotěsný

IPX7 vodotěsný pro ochranu před silnými dešti, sněhem nebo jinými srážkami. Jednotka je navržena tak, aby fungovala bezchybně, a to i po ponoření do 1 metru vody po dobu až 30 minut.

 

Další funkce

Plnobarevný HD AMOLED displej

Nový HD displej poskytuje ostré, bohatě kontrastované a živě zbarvené zorné pole, technologie AMOLED zajišťuje bezchybné, plynulé zobrazování ve vysokém rozlišení a úsporu energie.

Bateriový systém B-Pack mini APS5

Vysokorychlostní dobíjecí lithium-iontová baterie s rychlou výměnou nabízí 7 hodin provozu na jedno nabití. Rychlá a snadná výměna baterie v kombinaci s okamžitým spuštěním zajišťují nepřetržité sledování bez přerušení. Jako externí zdroj energie lze použít běžnou napájecí banku připojenou přes zásuvku USB typu C.

Režimy pozorování

Optimalizace obrazu by měla být prováděna v závislosti na umístění a podmínkách prostředí. Hory, města a lesy mají různé okolní teploty. Aby se dosáhlo nejvyšší možné kvality obrazu, byla některá nastavení optimalizována a shromážděna do profilů. Díky tomu je optimalizované zobrazování v různých podmínkách snazší. Přednastavení identifikace je další optimální zobrazovací možností, která usnadňuje identifikaci, a to i na delší vzdálenosti.

Barevné palety

8barevná paleta vylepšuje prohlížení v různých podmínkách. Zatímco klasický režim White Hot je mimořádně univerzální, pro detekci divočiny v noci je často preferována funkce Hot Black. Red Monochrome pomáhá omezit nebo zabránit vyzařování jasného podsvícení z okuláru. Sépie často zlepšuje pozorování na velké vzdálenosti, zatímco Red Hot, Rainbow a Ultramarine zvyšují teplotní rozdíly různých atributů objektů. Fialová pomáhá rychleji identifikovat objekty.

Variabilní digitální zoom od 3,5x do 14x

Digitální zoom až 14x poskytuje lepší zaostření a lepší celkové rozpoznávání objektů na významné vzdálenosti. Zvětšení se mění buď postupně v krocích 2x, nebo kontinuálně, aby bylo zajištěno skutečně optimální, přizpůsobené zorné pole pro konkrétní situaci.

Funkce obraz v obraze

Obraz v obraze zobrazuje zvětšený obraz ve středu nahoře 10% celkového zorného pole pro přesné přiblížení objektu, který vás zajímá.

Další produkty ve stejné kategorii: 10

Žádný produkt

Určitě Doručení
0,00 Kč Celkem

Objednat