Střelecká sluchátka

Nejprodávanější

Recenze

20.06.2018

Rychle vše vyřízeno

30.05.2018

Velký výběr opravdu kvalitního materiálu pro lovce a dobrodruhy. Bezkonkurenční komunikace a ochota jaká se dnes již moc nevidí. Super obchod !

15.05.2018

Abnormálně rychlé zpracování a odeslání objednávky, v řádech jednotek minut (!) od objednání, ta rychlost mi skoro ožehla pleš. Konkurence...

07.05.2018

bez problému

05.05.2018

Rychlé dodání.

16.03.2018

Domluvíte se a ještě Vám dobře poradí, skvělé !!!

rady a tipy

Elektronická střelecká sluchátka 3M PELTOR WS WorkStyle EU

Elektronická střelecká sluchátka 3M PELTOR WS WorkStyle EU

Elektronická střelecká sluchátka 3M PELTOR WS WorkStyle EU

Elektronická střelecká sluchátka 3M PELTOR WS WorkStyle s vestavěným Bluetooth spojují kvalitní ochranu sluchu s moderními technologiemi, které Vám dopřejí opravdové pohodlí. Stejně jako klasická elektronická sluchátka tlumí nebezpečně hlasité zvuky jako např. střelbu, ale běžné zvuky naopak zesilují. Díky tomu bezvadně slyšíte, když na Vás někdo mluví, ale výstřel nebo silnější zvuky, které by mohly poškodit sluch, jsou automaticky utlumeny na přijatelnou a neškodnou úroveň.

Více informací

MT16H21FWS5E-580SV
Nový produkt

10 395 Kčs DPH

dostupnost na dotaz

- +

Přidat produkt ke srovnání (AJAX)

Toto zboží je možné zakoupit na splátky.
Essox - splátková kalkulačka

 
Více informací

Sluchátka navíc můžete jednoduše spojit se svým mobilním telefonem pomocí přiloženého kabelu nebo bezdrátově technologií Bluetooth. Díky tomu můžete telefonovat, aniž byste museli sluchátka sundávat. Pokud Vám někdo na střelnici zavolá, výborně ho ve sluchátcích uslyšíte, ale při tom jste stále chráneni před nadměrným hlukem střelby. Sluchátka tak fungují jako klasický head set.

Výhodou Bluetooth nebo kabelového připojení s mobilním telefonem je také možnost poslouchat hudbu uloženou v telefonu. Sluchátka jsou tak vhodná pro jakoukoliv práci, při které by nadměrný hluk mohl poškodit Váš sluch, ale při tom si můžete užívat svou oblíbenou hudbu v opravdu výborné kvalitě.

Díky těmto luxusním sluchátkům se můžete celý den pohybovat v hlučném přostředí bez toho, aniž byste je museli sundávat a riskovat poškození sluchu a při tom využívat svůj mobilní telefon ať už k vyřizování hovorů nebo k relaxačnímu poslechu hudby.

Balení obsahuje:

 • sluchátka 3M PELTOR WS WorkStyle EU
 • 2ks AAA nabíjecích baterií
 • nabíječka do el. sítě
 • hlavová páska
 • kabel jack-jack 3,5 mm
 • mikrofon na raménku

Parametry:

 • baterie: 2 x AAA 1,2 - 1,5 V (akumulátory Ni-Mh součástí balení)
 • doba provozu: přenos zvuků z okolí + zapnutý Bluetooth >11h, bez Bluetooth >100h
 • doba nabíjení: 8h
 • bezdrátové připojení: Bluetooth 2.1
 • profily Bluetooth: headset profile 1.2, hands-free profile 1.5, A2DP profile 1.2, AVRCP 1.0
 • dosah Bluetooth: až 10m, třída 2
 • hmotnost: 352g (včetně baterií)
 • útlum: 26dB

Doplňující informace:

Tiché zvuky je možno ve sluchátkách 3M PELTOR WS zesílit v porovnání s běžným sluchem až 4 násobně. Díky tomu uslyšíte blížící se zvěř na mnohem větší vzdálenost. Nastavení hlasitosti je možné pro každé ucho zvlášť. Zvuky jsou ve sluchátkách reprodukovány stereo, díky čemuž jste schopen určit, odkud přicházejí. Sluchátka umožňují souběžnou komunikaci v obou směrech. Při příchozím hovoru je vydáván vyzváněcí tón. Vypnutí a zapnutí headsetu je rovněž signalizováno zvukovými tóny, stejně jako párování s jinými zařízeními Bluetooth. Headset 3M PELTOR WS byl testován a schválen v souladu se směrnicí PPE 89/686/EHS a směrnicí EMC 89/336/EHS, což znamená, že splňuje požadavky na označení CE.

Další produkty ve stejné kategorii: 8

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Porovnat 0

Žádný produkt

Určitě Doručení
0 Kč Celkem

Objednat