Plašiče kun a myší

Nejprodávanější

Recenze

26.01.2023

rychlost

24.01.2023

Velmi příjemná a ochotná paní majitelka internet obchodu. Vyjde vstříc každému požadavku. Vrácení zboží obchod zařídí na vlastní náklady. Super

13.01.2023

Dobrá cena, vstřícné jednání, rychlé doručení zboží.

23.12.2022

Spokojenost, ochota, rychlé dodání co si přát od obchodu vice ?

23.12.2022

Super obchod mohu jen doporučit

19.12.2022

Super přístup

rady a tipy

Deramax®-Profi - Ultrazvukový plašič (odpuzovač) kun a hlodavců

Deramax®-Profi - Ultrazvukový plašič (odpuzovač) kun a hlodavců

Špičkový ultrazvukový plašič (odpuzovač) kun, myší, potkanů, krys, lasiček, plchů, rejsků. Vysoký výkon a bezpečný provoz. Automatická změna kmitočtu i výkonu. Český produkt.

Více informací

PU0440
Nový produkt

990,00 Kčs DPH

DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ!
 
Více informací

Provozování plašiče Vyplašto je tedy při dodržení doporučených pokynů zcela bezpečné

Nemá žádné nežádoucí účinky. Z důvodu garantování bezpečnosti výrobku byla maximální hladina akustického tlaku vyzářená plašičem ověřena nezávislou zkušebnou TÜV SÜD.

Druhou důležitou vlastností signálu je jeho téměř nekonečná proměnnost v čase, takže se nestane, že by si zvíře na generovaný signál zvyklo a přestal mu vadit. Plašič Vyplašto tedy nechtěného škůdce neustále obtěžuje pro něj velice nepříjemným zvukem, který poté po velice krátké době dobrovolně opouští plašený prostor. Škůdce tedy není nijak trvale poškozen, jen se přesouvá do jiné lokality.

Několik režimů

Díky chytrému řízení je plašič Vyplašto schopen pracovat hned v několika režimech v závislosti na vstupním napájení. Prvním základním režimem je provoz na čtyři alkalické baterie typu AA, se kterými funguje zhruba 1–2 měsíce. Již v tomto režimu je plašič Vyplašto schopen generovat velice intenzivní vysokofrekvenční signál při minimální spotřebě elektrické energie, který škůdci jistě nedá spát.

Za úsporu energie vděčíme unikátnímu vysoce efektivnímu rezonančnímu zesilovači, který zajišťuje vysoký akustický výkon při minimální spotřebě elektrické energie. Tento zesilovač je 2x účinnější než zesilovače v běžných řešeních u konkurence. V případě vybití baterií se plašič přepne do úsporného režimu, kde je stále funkční, avšak pracuje s minimální spotřebou elektrické energie.

Pro dosažení maximálního akustického výkonu je možné plašič připojit k síťovému adaptéru 12V (Je nutné dokoupit doplňkové příslušenství – síťový adaptér), kdy je generován trvalý proměnlivý ultrazvukový signál s maximální intenzitou.

Plašič vyplašto je také možné provozovat v automobilech pomocí 4x baterií AA. Pro snadné umístění plašičky v automobilu doporučujeme dokoupit doplňkové příslušenství – držák pro plašičku.

Promyšlený design

Nemalý čas jsme věnovali designu a požadavkům na odolnost a praktičnost na tělo plašiče. Plašič je dobře umístitelný jak v interiéru tak v exteriéru. Pro upevnění na zeď, sloupek či strom je možné využít kotvícího dílu, který jistě dobře poslouží ke stabilnímu přichycení (Je nutné dokoupit doplňkové příslušenství – držák pro plašičku).

Tělo plašiče je vyrobené z plastu s příměsí pro použití ve venkovním prostředí, takže dobře odolává nepříznivým povětrnostním vlivům (nežloutne, nekřehne). Zároveň je dobře chráněn před vniknutím prachu, vody a vlhkosti, takže Vám bez problémů bude sloužit mnoho let.

V exteriéru generuje plašič signál dostatečné intenzity až do vzdálenosti cca 25 m pod aktivním úhlem záběru 180°. V případě potřeby zvětšení plašené oblasti je možné využít více plašičů najednou. Platí pravidlo čím více plašičů = tím větší intenzita signálu = tím větší plašená oblast = tím menší šance pro škůdce. Při umístění v interiéru je maximální doporučená plocha prostoru pro jeden plašič Vyplašto v rozmezí 200-600m2 (velmi záleží na členitosti a obsazenosti hlídaného prostoru).

Plašič je řízený mikroprocesorem

Na univerzitě v Plzni jsme vyvinuli elektronický obvod řízený mikroprocesorem, který generuje speciální ultrazvukový signál o proměnné frekvenci a amplitudě, který danému škůdci pořádně znepříjemní život ve Vašem obydlí.

Inteligentně optimalizuje spotřebu dle typu napájení

3 provozní režimy – unikátní vysoce efektivní rezonanční zesilovač zajišťuje vysoký akustický výkon při minimální spotřebě elektrické energie = 2x vyšší účinnost proti běžným řešením, zároveň přepíná mezi 3 režimy dle zvoleného napájecího napětí (úsporný provoz na baterie AA, režim na autobaterii nebo trvalý provoz s maximálním výkonem na síťový napájecí adaptér 12V).

Tento plašič je moderní, vhodný i do interiéru

Plašič jsme navrhovali ve spolupráci s předním českým designérem doc. MgA. Zdeňkem Veverkou, který dal tělu plašiče ladné křivky, které jistě perfektně zapadnou do Vašeho exteriéru či interiéru. Základní barva plašiče je šedá a je možné koupit jiné barevné provedení.

produkt_zelena.png

Je odolný proti prachu, vodě a vlhkosti

Kromě designu bylo také nutné zohlednit časté provozování plašiče v exteriéru, takže jsme zajistili dostatečnou odolnost proti prachu, vodě a vlhkosti.

Je plně automatický bez vnějšího nastavování

Plašič Vyplašto je navržen tak, abychom minimalizovali potřebu nastavování parametrů přístroje obsluhou, takže jen vložíte baterie či připojíte k napájecímu zdroji 12V a plašíte, navíc je přístroj chráněný proti přepólování či hlubokému vybití baterií.

Plašič Vyplašto je bezpečný pro člověka i pro běžné domácí mazlíčky

Při vývoji byl kladen důraz, jak na dostatečný výkon plašiče, tak na bezpečnost při jeho používání, takže je přístroj zcela bezpečný pro člověka, domácí mazlíčky i hospodářská zvířata (vyjímku tvoří chov myší, potkanů, křečků, morčat atd…).

Můžete jej dobře umístit, kam bude potřeba

Plašič je vhodné umístit do uzavřeného nebo zastřešeného prostoru, ze kterého má odpuzovat škůdce (např. půda, garáž, parkovací stání, sklad, sklep, apod.) nejlépe na rovnou podložku tak, aby směřoval reproduktorem do středu tohoto chráněného prostoru. Pro dosažení maximálního efektu je třeba minimalizovat akustické překážky v chráněném prostoru. Nejvhodnější umístění je do rohu chráněného prostoru na vyvýšené místo. V případě potřeby je možné přikoupit multifunkční kotvící díl pro zavěšení na zeď nebo na sloupek či strom pomocí stahovacích pásek tam, kde se škůdce nejčasněji vyskytuje.  Ve větších prostorách je možno umístit i více přístrojů současně (např. do každého rohu jeden).

Koupit zvýhodněnou sadu

  • 3x plašička kun
  • 3x prodlužovací kabel 10m
  • 1x rozbočka pro napájení až 3 kusů plašiče
  • 1x napájecí zdroj 12V
Koupit** v ceně je zahrnut recyklační příspěvek 0,84  bez DPH.

Příslušenství

Technické parametry

Plašič odpuzuje:

kuny, myši, krysy, potkany, lasičky, apod.

Generovaný signál:

generován ve slyšitelném pásmu škůdců, nikoliv však ve slyšitelném pásmu člověka

Účinný dosah v interiéru:

až 600m2

Účinný dosah v exteriéru:

cca 25 m

Vliv na člověka:

ŽÁDNÝ – testováno nezávislou zkušebnou TÜV SÜD

Vliv na domácí zvířata:

NE (kromě chovu myší, potkanů, křečků, morčat atd…)

Umístění:

interiér i exteriér

Napájení:

úsporný provoz na baterie 4x AA, provoz na autobaterii, nebo trvalý provoz s maximálním výkonem na síťový napájecí adaptér 12V DC

Pracovní teplota:

-20°C až 60°C

Rozměry:

102 x 86 x 47 mm

Hmotnost:

125 g

Vyrobeno a vyvinuto v:

Česká republika

2022 © VyplašTo - Kvalitní český plašič kun Můj účet

Napsat recenzi

Deramax®-Profi - Ultrazvukový plašič (odpuzovač) kun a hlodavců
Špičkový ultrazvukový plašič (odpuzovač) kun, myší, potkanů, krys, lasiček, plchů, rejsků. Vysoký výkon a bezpečný provoz. Automatická změna kmitočtu i výkonu. Český produkt.

Napsat recenzi

Další produkt ve stejné kategorii: 1

Žádný produkt

Určitě Doručení
0,00 Kč Celkem

Objednat