Kategorie

Nejprodávanější

Recenze

27.11.2021

Maximální spokojenost. Mohu vřele doporučit.

27.11.2021

Maximální spokojenost , perfektní přístup . Obchod mi doporučil kamarád .Mohu vřele doporučit .

23.11.2021

Již jsem v tomto obchodě Pumaknives nakupoval, jsem velice spokojen. Výborná komunikace,rychlé dodání.

18.11.2021

Dobré jednaní, kvalita a spokojenost.

16.11.2021

Parádní a odborná komunikace, vše do posledního detailu vysvětlené… Odborné zkušenosti… Komunikace Cena Rychlost Spolehlivost

05.11.2021

VSE SUPER

rady a tipy

Firmware 4.0 ze dne 20.1. 2020

PULSAR zůstává věrný neustálým technologickým inovacím a přináší další aktualizaci firmwaru zvyšující výkon našich zařízení.
 Nový firmware 4.0 je určen pouze pro naše špičkové produkty řady XP. Vylepšení detailů obrazu - nová funkce, která zvyšuje ostrost kontur teplých objektů a zvyšuje tak detailnost obrazu a poskytuje tak bezprecedentní úroveň čistoty a ostrosti obrazu, což vám umožňuje bezpečnější identifikaci objektů. Tato možnost je ve výchozím nastavení zapnutá, ale lze ji vypnout v hlavní nabídce. Je důležité si uvědomit, že zesílení detailů obrazu vykazuje nejlepší výsledky v podmínkách vysokých teplotních rozdílů.   Uživatelský režim - účelem různých režimů pozorování je nabídnout nejvhodnější nastavení v závislosti na přírodních podmínkách. S firmwarem 4.0 přinášíme čtvrtou možnost v uživatelském režimu. Tento vývoj je přímým důsledkem zpětné vazby od našich zákazníků , kteří chtějí mít větší kontrolu nad nastavením svého zařízení. Nový režim pozorování, který umožňuje vybrat a uložit vaše osobní preference na základě již existujících režimů pozorování (Skály, Les, Identifikace), nastavení kontrastu a jasu. Každé ze tří nastavení můžete vyladit tak, aby co nejlépe vyhovovalo vašim podmínkám, a jakmile bude uloženo, nastavení nezůstane nastaveno ani po přepnutí zpět z jiných režimů pozorování nebo vypnutí zařízení. Uživatelský režim můžete upravit jednoduchým výběrem nastavení v rychlé nabídce.  Nová kombinace barevných možností pro termovizní puškohled Thermion XP: černá osnova s bílou tečkou a bílá s černou tečkou. Nastavení jasu ikon - rozsah jasu ikon, které vidíte v nabídce, byl zvýšen, což umožňuje ještě více ztmavit jas, pro pohodlné prohlížení v podmínkách opravdu tmavé noci. Jak již bylo zmíněno, tento firmware je k dispozici pouze pro produkty řady XP: Accolade XP a Accolade LRF XP Helion XP Trail XP a Trail LRF XP Thermion XP Firmware je dodáván s řadou drobných oprav chyb a změn zvyšujících výkon.

Žádný produkt

Určitě Doručení
0,00 Kč Celkem

Objednat