PLAŠIČE (odpuzovače) - Kun, ptáků, koček, psů a divoké zvěře

Nejprodávanější

Recenze

24.01.2023

Velmi příjemná a ochotná paní majitelka internet obchodu. Vyjde vstříc každému požadavku. Vrácení zboží obchod zařídí na vlastní náklady. Super

13.01.2023

Dobrá cena, vstřícné jednání, rychlé doručení zboží.

23.12.2022

Spokojenost, ochota, rychlé dodání co si přát od obchodu vice ?

23.12.2022

Super obchod mohu jen doporučit

19.12.2022

Super přístup

19.12.2022

Rychlé jednání.

rady a tipy

PLAŠIČE (odpuzovače) - Kun, ptáků, koček, psů a divoké zvěře 

 • Plašiče kun a myší
  Plašiče kun a myší

  Elektronické plašiče kun a myší (odpuzovače) Deramax generují ultrazvukový signál, kterým chrání vnitřní, nebo venkovní prostory před škůdci jako jsou kuny, myši, potkani, krysy, plši, rejsci apod. Plašiče jsou zcela tiché a bezpečné pro člověka, i domácí a hospodářská zvířata.

  Nejvýkonnějším plašičem kun a myší z naší nabídky je typ Deramax-Profi. Tento ultrazvukový plašič je z hlediska generované hladiny akustického tlaku také nejvýkonnější na trhu a má vestavěnu nejen změnu kmitočtu, ale i výkonu.

 • Plašiče do auta
  Plašiče do auta

  Plašiče kun a myší (odpuzovače) Deramax, určené do auta, generují silný ultrazvukový signál (pro člověka neslyšitelný), pomocí kterého chrání automobily, karavany, zemědělské a stavební stroje, lodě, nebo letadla před škůdci jako jsou kuny, myši, potkani, krysy, plši, rejsci apod.

  V naší nabídce najdete plašič Deramax-Auto. Tento plašič je napájený běžnou 9V baterií. Není tedy nutné připojení plašiče k autobaterii a nehrozí tak nebezpečí vysazení elektroniky vozu a havárie, což se může stát při použití některých plašičů napájených z autobaterie.

 • Deramax®-Kitty - Ultrazvukový plašič (odpuzovač) koček, psů a divoké zvěře
  Deramax®-Kitty - Ultrazvukový plašič (odpuzovač) koček, psů a divoké zvěře
  Ultrazvukový plašič (odpuzovač) Deramax-Kitty je elektronické zařízení, které slouží k ochraně venkovních prostor před toulavými kočkami, psy a divokou zvěří. Škůdci jsou trvale obtěžováni ultrazvukovými signály plašiče a v krátkém čase opouští chráněný prostor. Deramax-Kitty pracuje v kmitočtové oblasti, která je pro člověka za hranicí slyšitelnosti, proto neruší a neobtěžuje své okolí nepříjemným hlukem. Provoz přístroje je zcela ekologický, bez využití chemických prostředků.
   
  Deramax-Kitty je plašič toulavých koček a psů a má samozřejmě vliv i na domácí kočky, či psy. Není ale nutné řešit nějaká zvláštní opatření stran domácích zvířat. Zcela postačuje, když má domácí zvíře možnost volně odejít z prostoru chráněného přístrojem. Plašič koček, psů a divoké zvěře tedy vašemu domácímu zvířeti neublíží, jen se bude zvíře tomuto prostoru vyhýbat. Vždy ale dbejte, aby domácí zvíře mělo možnost odejít z chráněného prostoru, a nikdy nesmí být tento typ plašiče (odpuzovače) použitý na zvíře zavřené v kotci apod.
 • Plašiče ptáků
  Plašiče ptáků

  Plašiče (odpuzovače) ptáků Deramax generují signály v podultrazvukové až ultrazvukové oblasti (pro člověka velmi slabě slyšitelné), pomocí kterých chrání požadovanou venkovní plochu před nevítaným zpěvným ptactvem, jako jsou holubi, špačci, vrabci, kosi, datli apod.

  V naší nabídce najdete dlouhodobě osvědčený plašič (odpuzovač) ptáků Deramax-Bird s automaticky proměnným kmitočtem i výkonem.

Žádný produkt

Určitě Doručení
0,00 Kč Celkem

Objednat