Kategorie

Nejprodávanější

Recenze

11.04.2024

Vše v pořádku.

02.04.2024

super rychlé dodání

10.03.2024

Zásilka mi přišla mi přišla v termínu který byl v objednávce. Velmi pečlivě zabaleno proti poškození a překvapil mi dárek který byl přibalen. Velké díky. Obchod budu doporučovat i z důvodu širokého sortimentu zboží v obchodě. Nevýhody žádné.

26.02.2024

osobní jednání, vědí co prodávají.

21.02.2024

Velmi rychlé jednání a komunikace, spokojenost. Obchod doporučuji.

12.02.2024

Perfektní spolupráce! DěkujiK výrobě přístrojů Archer jsou použity jen výběrové komponenty od předních světových výrobců v oblasti termovize. Lze vyzdvihnout například jádra společnosti FLIR (USA) – světového výrobce číslo 1 nebo vysoce kvalitní optiku Izraelské společnosti OPHIR. Spolupráce s těmito světovými lídry ve spojení s know how ve výrobcích Archer, zaručují dlouhodobý a bezproblémový provoz v těch nejnáročnějších podmínkách a kromě jiného splňují normu odolnosti IP 67. Pro Archer je vyvinutý vlastní  ovládací software, který každému uživateli dává možnost jedinečného individuálního nastavení. Díky tomu ovládání při střelbě zvládnete po slepu.
Naše společnost je autorizovaný prodejce výrobků ARCHER od firmy TVT-Europe s.r.o zabývající se výrobou, prodejem a servisem špičkových termovizních přístrojů , které vypracovaly mezi světovou elitu. Portfolio TVT-Europe s.r.o zahrnuje termovizní puškohledy, binokuláry, monokuláry a bezpečnostní kamery.

Zákazníky TVT-Europe s.r.o  byla ze začátku převážně armáda, policie a speciální jednotky. Poté  na základě velké poptávky veřejnosti (převážně z řad myslivecké komunity) uvedli na trh také nové řady přístrojů Archer, určených speciálně pro myslivecké účely a outdoor aktivity.

Všechny výrobky je možné u nás vyzkoušet kdykoliv v reálných podmínkách.

Na všechny výrobky Archer poskytujeme rozšířenou záruku 3 roky.

Vzhledem k tomu, že jsou kamery vyráběny přímo v ČR, jsou skladem veškeré náhradní díly. Proto jsou opravy řešeny během několika dnů, běžně do 72 hodin. Veškerý servis probíhá na servisním pracovišti v Pardubicích.

Po dobu opravy máte možnost bezplatného zapůjčení náhradní kamery. Víme jaké to je, pokud nemůžete používat vaší zbraň.

Jsme si vědomi toho, že pořízení takto finančně nákladného loveckého vybavení není jednoduché. Proto jsme připraveni vám s výběrem té správné kamery maximálně pomoci.

Pokud budete mít zájem o koupi  kamery ARCHER, zkontaktujeme vás a domluvíme se na osobním setkání. Přijede za vámi náš obchodní zástupce a vše vám předvede, vysvětlí a ukáže. Po dohodě vám můžeme jakoukoliv kameru zapůjčit na testování. Vše je jen o domluvě.

V sídle naší společnosti máte k dispozici maximální výběr termovizí a můžete si vyzkoušet vše z našeho sortimentu.

Další možnost je přijet za námi, rádi vás uvítáme. V sídle  společnosti je k dispozici maximální výběr termovizí a můžete si vyzkoušet vše z našeho sortimentu. Nabízíme vám také možnost předvedení výrobků Archer v naší honitbě, kde si můžete vše důkladně vyzkoušet. Pokud budete mít zájem, tak i při lovu.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.


Žádný produkt

Určitě Doručení
0,00 Kč Celkem

Objednat